Zarządzanie nieruchomościami

domki

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami warto powierzyć profesjonalnej firmie, by uniknąć rozczarowań i niedogodności, które często towarzyszą złym wyborom.

Zarządcy24 wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wspólnot mieszkaniowych oraz właścicielom nieruchomości komercyjnych na terenie Poznania oraz Wielkopolski. Dzięki stałej i długoterminowej współpracy z naszymi klientami w porę dostrzegamy i rozwiązujemy ich problemy.

W czym Zarządca nieruchomości może pomóc Tobie oraz Twojej wspólnocie?

Rolą zarządcy nieruchomości jest dbanie o prawidłowe funkcjonowanie budynków. Zarządca, w zależności od powierzonego mu zakresu współpracy, zajmie się obsługą administracyjno-prawną, księgową oraz techniczną. Zakres jego usług może być zróżnicowany – począwszy od najdrobniejszych prac związanych z opieką nad samą nieruchomością, po efektywne zarządzanie nieruchomością według zasad prawa i etyki zawodu – dbając przy tym o interesy jej mieszkańców.

Dlaczego zarządem właścicieli powinien współpracować z profesjonalnym zarządcą nieruchomości?

Watro zdać sobie sprawę z faktu, iż zarządzanie nieruchomością to zajęcie czasochłonne. Osoby decydujące o jej prawidłowym oraz skutecznym funkcjonowaniu powinny posiadać niezbędną do tego wiedzę prawną. Niestety, rzadko zdarza się, że osoby wybrane przez mieszkańców spełniają te warunki. Mało kto posiada dzisiaj odpowiednią ilość wolnego czasu oraz wiedzę, które pozwolą mu na tak samo efektywne zarządzanie nieruchomością, jaką mogą zapewnić profesjonaliści.

 

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Z przyjemnością zajmiemy się skutecznym zarządzaniem Twoją nieruchomością. Zadbamy o jej stan techniczny oraz dopilnujemy przeglądów czy konserwacji. Do naszych obowiązków należeć będą także wszelkie kwestie formalno-prawne. Korzystając z usług profesjonalnego zarządcy nieruchomości – firmy Zarządcy24 – nie będziesz zmuszony zajmować się dokumentacją techniczną nieruchomości ani jej finansami. Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwia nam skuteczne zarządzenie powierzoną nieruchomością, a mieszkańcy mogą cieszyć się jej bezpiecznym użytkowaniem.

Dla wielu osób współpraca z firmą zarządzającą nieruchomością to dodatkowy, zbędny koszt. Niestety często jest to błędna opinia. Dzięki profesjonalnej i doświadczonej firmie oferującej zarządzanie nieruchomościami, jak Zarządcy24 możesz znacząco obniżyć koszty utrzymania nieruchomości. Poprzez podjęcie odpowiednich działań i efektywne ich wykonywanie.

Nasi pracownicy zajmują się zarządzaniem nieruchomościami od wielu lat. Zagwarantujemy Tobie spokój – wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Znajomość prawa nieruchomości, dbałość o prawidłowy czy obieg dokumentów pozwolą nam zapewnić Tobie komfort mieszkania.

Podejmując współpracę z zarządcą nieruchomości zyskujesz wiele więcej niż myślisz. Zarządcy24 zapewnią Tobie utrzymanie porządku w części wspólnej nieruchomości. Współpracujemy z renomowaną firmą sprzątającą, która zadba o ład i czystość na klatkach schodowych czy w otoczeniu Twojej nieruchomości.

Planujemy długofalowo – również Twoje inwestycje w nieruchomość. Dzięki temu, że nasze działania są długofalowe możemy podjąć najwłaściwsze decyzje, aby zarządzanie Twoją nieruchomością było skuteczne, a jej mieszkańcy zadowoleni.

PODSTAWĄ NASZEJ DZIAŁALNOŚCI JEST:

 • Zarządzanie wspólnotami
 • Zarządzanie obiektami komercyjnymi
 • Zarządzanie budynkami mieszkalnymi
Niezależnie od rodzaju nieruchomości zakres szczegółowy naszych usług jest zasadniczo opisany poniżej, oczywiście zakres ten jest modelowy, z każdym klientem możemy wprowadzić odpowiadające danej potrzebie modyfikacje.


ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI POZNAŃ

SZCZEGÓŁOWY ZAKRES USŁUG:

  Zostaw nam
  kontakt do siebie

  Zostaw nam swój numer telefonu!

  Skontaktujemy się z Tobą,

  by dopasować propozycję

  współpracy do Twoich

  indywidualnych potrzeb!

  Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub emailowy dla firmy Zarządcy24 w celu przedstawienia mi oferty.

  stowarzyszenia_pasek2